Vis enkelt innlegg
Gammel 17-11-11, 21:49   #7
Cuyahoga
etterpåklokest
 
Cuyahoga sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2010
Innlegg: 7.880
Blogginnlegg: 179
Cuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt av
Standard

Sv: Noe lystett til vinduer i soverom?

Jeg foreslår også noe fra f.eks Kjells markiser. Du kan se bilder av plissegardiner her: http://kjellsmarkiser.no/c-30-Plissegardiner.aspx De kan også fåes lystette, og i mange forskjellige farger og kvaliteter.

Vi har sånne på kjøkkenet (ikke lystette da), og jeg synes de er geniale. De kan trekkes både nedenfra og opp, eller ovenfra og ned, slik at de er veldig fleksible.

Cuyahoga er ikke aktiv   Svar med sitat