Vis enkelt innlegg
Gammel 10-12-11, 12:52   #8
trøtt
ekstremt trøtt
 
trøtt sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 10.854
Blogginnlegg: 32
trøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Anbefal meg en mikrobølgeovn til innbygging

Opprinnelig lagt inn av Katta, her.

Hvilken har dere da og hva slags bruksområde har den? Det kunne absolutt vært kjekt med en ekstra ovn, jeg har bare ikke tenkt tanken.

Vi har denne.

Den kan brukse til det meste som en vanlig stekeovn kan og så har den mikrofunksjon i tillegg.

Den er mindre enn en vanlig stekeovn, men den kan brukes til det meste. Vi har stekt pizza, stek, fisk, pai osv i den. Vi syns det er utrolig kjekt med to stekeovner da vi er mange og vi liker å flere retter samtidig som trenger å stekes i ovnen. Ovnsbakte grønnsaker, poteter og fisk f.eks er en vanlig ovn for liten til siden vi er så mange. Stek og fløtegratinerte poteter er en annen ting som er kjekt å ha to ovner til.

Det er veldig mange ulike innstillinger på den. Den har innstillinger for de fleste kjøttslag, for grønnsaker og fisk osv, men vi bruker for det meste over og undervarme med de gradene vi ønsker når vi bruker den som ovn.

__________________
Selv om hjemmet er stedet der du kan slappe av og være deg selv, betyr ikke det at du kan misbruke kjærligheten og hengivenheten andre familiemedlemmer føler for deg.
trøtt er ikke aktiv   Svar med sitat