Vis enkelt innlegg
Gammel 16-12-11, 17:32   #3
trøtt
ekstremt trøtt
 
trøtt sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 10.853
Blogginnlegg: 32
trøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Tilpasser dun seg varmebehovet?

Jeg kan bruke min dunjakke i 8 pluss, men da må jeg kun ha single under og sitte helt rolig. Skal jeg bevege meg så må det være noen minus for at jeg skal syns det er behagelig. Jeg er egentlig veldig frossen, men dunjakka mi er varm. Den var perfekt i fjor vinter.

__________________
Selv om hjemmet er stedet der du kan slappe av og være deg selv, betyr ikke det at du kan misbruke kjærligheten og hengivenheten andre familiemedlemmer føler for deg.
trøtt er ikke aktiv   Svar med sitat