Vis enkelt innlegg
Gammel 11-01-12, 19:21   #1
Elin
Bør lage seg en tittel selv
 
Elin sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Akershus
Innlegg: 6.489
Elin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de fleste
Standard

Rare ord Wordfeud

Mulig jeg er skikkelig seint ute med å spille litt Wordfeud, men dog... alle rundt meg er hekta, og jeg synes det er ganske gøy jeg også. Dvs enten er jeg utrolig dårlig på rare ord, eller så er det innmari mange rare,ukjente ord som aksepteres på Wordfeud. Hva sier dere som spiller mye? Jeg kjenner jeg blir sånn ordentlig mektig irritert på at man blir premiert opptil flere hundre poeng for ord som for meg er helt ukjente norske ord.

Eller hva med f.eks. disse ordene fra de 3 siste spillene jeg har spilt:

TRUEST, HALLA, TÅT, ISAND, SVORER, TOKK, KIV, LEGD, ROPTA, SVE, LEN, HOT, CF, DOR,SKIML, ENST.

Er dette ord som eksisterer??

__________________
"Eleganse er ikke et privilegium for de som nettopp har trådt ut av ungdommen, men derimot for kvinner som allerede har tatt kontroll over fremtiden sin."
Elin er ikke aktiv   Svar med sitat