Vis enkelt innlegg
Gammel 26-03-07, 02:11   #3
Majsa
Quiet, please
 
Majsa sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 3.636
Blogginnlegg: 8
Majsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hjelp ønskes fra Elin (eller andre som har hatt babyer i varme strøk)

Kommer helt an på om det er air condition inne eller ikke, hvor mye den står på, og om man har mulighet til å justere den selv. Her hos oss må vi ha AC på full guffe midt på sommeren, og da kan det bli ganske kjølig til tider. Vanskelig å holde passe temperatur til enhver tid. Så Aurora har alltid heldekkende pysj og et tett pledd over seg. Somervoksi blir nok litt i meste laget.
Ellers er det jo som Elin sier lett å kjenne i nakken om de er for varme eller kalde, så man må egentlig bare prøve seg litt frem. Barn er jo litt forskjellige også på det området.

__________________
Majsa (1976), Mann (1969), Aurora(nov 2004) og Hannah(mai 2007)
Majsa er ikke aktiv   Svar med sitat