Vis enkelt innlegg
Gammel 01-03-12, 09:18   #5
Syrin
Med tommestokk i veska
 
Syrin sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2007
Innlegg: 5.042
Syrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Absurd fra KLM (flyselskapet)

Kanskje derfor dei ikkje viser kvinner her? Men det er klart at det er frivillig, og sikkert retta mot forretningsfolk, slik at ein kan blinke ut kven som kan vere viktige kontaktar.

Eg kan ikkje så mykje om sosiale medier, men dette er vel døme på korleis Facebook kan bli brukt i nye samanhengar? Eg seier ikkje at det er galt eller forkastelig - men lurer på kor grensa til slutt vil gå.

Min it-mann, som stort sett berre har vondt å seie om Facebook, er bekymra for at ein på sikt vil oppleve at ein ikkje kan reservere seg frå å bli registrert slik. Nå vil eg jo tru at "nokon" (datatilsynet??) sørger for at utviklinga ikkje går vidare i den retningen.

__________________
Jente 2003 og gut 2005
Syrin er ikke aktiv   Svar med sitat