Vis enkelt innlegg
Gammel 04-03-12, 09:54   #17
polarjenta
Tittel og tittel....
 
polarjenta sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Vesterålen
Innlegg: 21.663
Blogginnlegg: 66
polarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt av
Standard

Sv: Å ikke gi beskjed

Jeg gir alltid beskjed ja. Nå er det veldig sjelden det har vært nødvendig, ene gangen var storebror syk, andre gangen var han bortreist.

Storebror hadde sin første barnebursdag i fjor, og hadde invitert førskoleklubben, og da kom ikke bestekompisen, og jeg syns det var noe merkelig at foreldrene ikke ga beskjed om at han ikke kom.

__________________
Nå også med avatar
polarjenta er ikke aktiv   Svar med sitat