Vis enkelt innlegg
Gammel 12-03-12, 20:52   #14
Luvi
En anelse distre
 
Luvi sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2009
Innlegg: 6.465
Luvi er virkelig godt liktLuvi er virkelig godt liktLuvi er virkelig godt liktLuvi er virkelig godt liktLuvi er virkelig godt liktLuvi er virkelig godt liktLuvi er virkelig godt liktLuvi er virkelig godt liktLuvi er virkelig godt liktLuvi er virkelig godt likt
Standard

Sv: Reklamasjon på Isbjørn of sweden

Opprinnelig lagt inn av Grøten, her.

Fikk beskjed om å lever buksa i butikk, slik skulle det ikke være. (Butikken likte det ikke da, for de mente den var gammel.) Ny bukse fikk jeg lørdag! Skogstad har to års garanti på plaggenen sine!

Var sikkert smålig å gnåle om det, men skal de klare å lage gode produkter må vi faktisk si i fra dersom de ikke holder mål.

Man skal ikke fine seg i alt, vi har rettigheter vi som handler. Håper du hører fra Isbjørn selv.

Gjelder ikke 2 års reklamasjonsrett på klær? Dumt av butikken å si at de mener den er for gammel når du allerede har fått det godkjent av Skogstad direkte.

2 års reklamasjonsrett gjelder i alle fall på sko, tenkte det var slik på klær også jeg.

Luvi er ikke aktiv   Svar med sitat