Vis enkelt innlegg
Gammel 22-03-12, 10:53   #2
Dixie Diner
Nymotens gammeldags
 
Dixie Diner sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Stavanger
Innlegg: 43.980
Dixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Kjøpe en dyr ting fra utlandet, lønner seg å sende til en venninne i utlandet før

Opprinnelig lagt inn av Dragen, her.

Du må slutte å se så mye på utenlandsk tv-shop.

Jeg gjør ikke det. Men har venner som skryter sånn av disse blenderne, og nå har jeg endelig råd til å skaffe meg en. Juhu!
Jeg blender ekstremt mye, og må ha noe som virkelig, virkelig knuser ting til fløtekonsistens. Denne gjør jo til og med food processoren overflødig.

__________________
I stepped on a cornflake, now I'm a cereal killer.
Dixie Diner er ikke aktiv   Svar med sitat