Vis enkelt innlegg
Gammel 28-03-12, 16:44   #1
~TM~
trøtt
 
~TM~ sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 7.814
Blogginnlegg: 12
~TM~ er kulere enn de fleste~TM~ er kulere enn de fleste~TM~ er kulere enn de fleste~TM~ er kulere enn de fleste~TM~ er kulere enn de fleste~TM~ er kulere enn de fleste~TM~ er kulere enn de fleste~TM~ er kulere enn de fleste~TM~ er kulere enn de fleste~TM~ er kulere enn de fleste~TM~ er kulere enn de fleste
Standard

Jeg trenger tips til PS3-spill

...og jeg er den som skal spille.

Jeg har nå tilbragt over 350 timer i Skyrim siden jeg begynte å spille det og selv om jeg enda har noen quests igjen begynner jeg jo å bli ferdig med det.

Jeg har også spilt Oblivion (PC) da det kom ut, og noen få andre på PC for en god stund siden.


Jeg trenger rett og slett tips til hva slags spill jeg kan like. Både Skyrim og Oblivion er geniale spill etter min mening (uten at jeg har så mye å sammenligne med) og er på jakt etter mer i samme gate.

Dette har jeg spilt og likt (alle på PC)

American McGee's Alice. Den lengste reisen, The Bard's Tale, Black & White (+ B&W2), Clive Barkers Undying, Douglas Adams' Starship Titanic + et "spionspill jeg ikke husker hva heter med en kvinnelig "hovedrolle".

Så hva går jeg for nå?

__________________
Storebror '02 og Lillebror '07.

~TM~ er ikke aktiv   Svar med sitat