Vis enkelt innlegg
Gammel 04-10-06, 12:40   #8
Mani
Helt vanlig
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 2.535
Blogginnlegg: 1
Mani imponerer mange og er sikkert smartMani imponerer mange og er sikkert smartMani imponerer mange og er sikkert smartMani imponerer mange og er sikkert smartMani imponerer mange og er sikkert smartMani imponerer mange og er sikkert smartMani imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Renseprodukter

Opprinnelig lagt inn av Sparky, her.

Huden min tåler ingenting, så nå om dagen bruker jeg kun litt olje når jeg fjerner sminke en sjelden gang. Skal på spa om litt over en uke og der skal jeg få hudpleie. Håper på litt gode tips der.

Brukte Marbert tidligere, men så sluttet de å føre det merket her i byen. Har brukt Shiseido også, men mannen kastet flaskene før jeg fikk notert navnene på produktene (jeg har elendig hukommelse). Jeg orker ikke å bruke hundrevis av kroner på feilkjøp. I tillegg så er jeg litt blakk siden jeg skal på spa.

Kjøp Lavera på sunnkost, all hud tåler den. Det tør jeg vedde på.
Det er naturkosmetikk

Mani er ikke aktiv   Svar med sitat