Tråd: Hjort i hagen
Vis enkelt innlegg
Gammel 23-04-12, 21:10   #16
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.078
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hjort i hagen

Vi har hund, som dermed må sjekkes ekstra godt for flått og som skal få luftes hyppig i hagen morgen og kveld.

De går altså rundt huset, det sa huseier, som selv har hund, så jeg tviler på at det er noe som forsvinner til høsten. Sånn utenom jakta, jo, men at det om er nye etterpå, mener jeg.

Det med fireåringen tror jeg går bra, men nei, jeg er ikke villig til å ofre all den tid og grefter og energi og glede jeg vil legge ned i hagejobben, bare for å se det spist neste morgen, altså.den som villig ofrer tomatplanter og jordbæråker for å ha disse dyrene i hagen, er neppe den som sitter med førkatalogenr på vinteren og planlegger hva som skal såes når?

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er ikke aktiv   Svar med sitat