Vis enkelt innlegg
Gammel 09-05-12, 13:07   #70
mkj
Off the map.
 
mkj sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2008
Innlegg: 14.142
Blogginnlegg: 10
mkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt av
Standard

Sv: La være å handle i butikk på grunn av navnet?

Opprinnelig lagt inn av Maverick, her.

Jeg kan melde om at skoene jeg kjøpte er i lær på innsiden og utsiden, og kostet 299,-, og sitter veldig godt på foten. Jeg sliter sko veldig-veldig, og det er mer irriterende å måtte kaste et par til 1499,- etter en sesong enn et par til 299,-. :shrug:

Er det nå jeg skal tilstå at jeg kjøpte jeans til 199,- også?

Nå har jeg ikke sett deg, men jeg tror du er en sånn som har en kropp som passer i billige jeans og da er jo det helt sikkert helt suverent!!

Jeg er interessert i rapport om hvordan skoene er å gå i. Går du barbent i dem og får du gnagsår eller blir du veldig svett? Hvis nei og nei, skal jeg gi Økonomisko en sjanse.

__________________
røverunger 03 og 08
mkj er ikke aktiv   Svar med sitat