Vis enkelt innlegg
Gammel 03-04-07, 13:16   #53
Toffskij
kamerat
 
Toffskij sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 29.185
Blogginnlegg: 694
Toffskij har et rykte de fleste bare kan drømme omToffskij har et rykte de fleste bare kan drømme omToffskij har et rykte de fleste bare kan drømme omToffskij har et rykte de fleste bare kan drømme omToffskij har et rykte de fleste bare kan drømme omToffskij har et rykte de fleste bare kan drømme omToffskij har et rykte de fleste bare kan drømme omToffskij har et rykte de fleste bare kan drømme omToffskij har et rykte de fleste bare kan drømme omToffskij har et rykte de fleste bare kan drømme omToffskij har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Jente-joggesko til gutt

Bytt lisser, av praktiske grunner.

Opprinnelig lagt inn av esme, her.

Og litt sånn "morsomliksomhomofob": hva om han blir homo? Hæhæ? Og når jeg sa at jeg hadde bestemt at han skulle bli homo og derfor brukte masse rosa så ble flere faktisk ganske irriterte. På orntli!



Opprinnelig lagt inn av Benmurphy, her.

Han blir vel bare så vidt slått av Kaptein Sabeltann blant de tingene som gutter forventes å være opptatt av for tiden.

Dette er jo Sabeltanns kanskje eneste forsonende trekk. Han får små gutter til å gå i barokke, overlessede hatter med masse fjær.

__________________
Prima (0503) et Secunda (0505)

“Do you find it easy to get drunk on words?"
"So easy that, to tell you the truth, I am seldom perfectly sober.”
(Dorothy L. Sayers, Gaudy Night)
Toffskij er ikke aktiv   Svar med sitat