Sv: [Skolestart] Anbefal meg en vannflaske
Den fra Clas Ohlson kjøpte vi på onsdag, og den har slik "ikke i oppvaskmaskin" merke under seg, så det er kanskje ikke så rart den ble ødelagt. Storesøster testet den og syntes den var kjekk med kjøleelement. Hun tester videre før vi evt kjøper flere.
Bruker dere å vaske drikkeflasker i oppvaskmaskinen? Jeg bare en type som jeg gjør det på. Den har stor åpning så oppvaskvannet blir skylt godt ut, og den er i metall. Skulle hatt flere slike, men de var blodgivergaver for noen år siden, og har ikke sett lignende siden. Synes den holder drikken litt kald, uten å være en stor termos.
Kjøper ikke dyre vannflasker, for to av tre barn er ekstreme på å glemme nettopp drikkeflasker overalt. Minsten får bare vanlig panteflaske med tut. 
__________________
99, 00, 04, aug. 14
|