Vis enkelt innlegg
Gammel 17-08-12, 20:51   #2
nokon
Librocubicularist
 
nokon sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2011
Innlegg: 13.761
Blogginnlegg: 175
nokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Redebygging: Kva _treng_ ein til første barn?

Opprinnelig lagt inn av naima, her.

Eg har brukt 50 i starten på begge, men fordi vi hadde det - ikkje fordi dei trong det. Begge var rundt 50 cm og 4.1-4.2 kg. Kjøp eit par sett i 50 viss du trur de vil verdsette at den har passe store klede dei første par dagane, la vere dersom lengre brukstid er viktigare. Butikkane er opne, far kan stikke ut og handle viss det trengs. (Ho eg delte rom med nokre timar på barsel måtte kjøpe nye klede fordi dei dei hadde med var for små.) (Ikkje at du nødvendigvis treng kleda på barsel, men eg synes sjukehustøy er kjipe greier.)

Det står i informasjonsbrevet at vi bør ha med litt tøy.

Utfordringa er at eg får ikkje gått i butikkar sjølv, så eg må "kommandere" mannen ut på alt som skal ordnast. Ikkje at han ikkje klarer handle, men det blir veldig mykje som han må gjere. Så eg tar alt som kan orgast frå senga (dvs. nettshopping).

Trur eg satser på at det går greit å brette opp 56, og heller får tak i meir, viss han er veldig liten.

nokon er ikke aktiv   Svar med sitat