Vis enkelt innlegg
Gammel 09-04-07, 21:44   #1
Kaija
WF: Sausnebbet
 
Kaija sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 8.983
Blogginnlegg: 120
Kaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt av
Standard

Hjelp! Solosang/duett i begravelse

Søstra mi og jeg er bedt om å synge en sang eller to i mormors begravelse. Det gjør vi gjerne, men aner ikke hva vi skal synge. Vi vil synge på norsk (evt. svensk), og det kan gjerne være en duett.
Min egen idemyldring ser foreløpig slik ut:
blomster, solnedganger, speider (mormor var speider i mange år), hav, natur, kjærlighet/omsorg/varme, Gud, savn...

Søstra mi er god til å synge. Jeg klarer meg greit nok. Er redd stemmen vil bli litt preget av stunden, så vi vil ikke ha noen alt for krevende saker.

Håper på litt hjelp her, for nå har jeg bladd gjennom hele haugen med sangbøker uten å finne noe.

Kaija er ikke aktiv   Svar med sitat