Tråd: Pickles garn
Vis enkelt innlegg
Gammel 25-08-12, 10:20   #11
Luftslottet
geskjeftig
 
Luftslottet sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2008
Innlegg: 8.298
Blogginnlegg: 271
Luftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Pickles garn

Opprinnelig lagt inn av allium, her.

Jeg har aldri prøvd det, men vær klar over at det ofte er en sammenheng mellom mykhet og slitestyrke. Jo mykere et garn er, desto lettere vil det nuppe og tove.


Jepp.

Abuelita var et favorittgarn å strikke med. Men når resultatet døde fullstendig av forsiktig håndvask i halvlunkent vann, da går forelskelsen over, altså.

Jeg liker også veldig godt følelsen av merinosilken deres, men den nupper en god del og ser mye mer lurvete ut enn andre plagg jeg har i ull og silke.

__________________
I like big books and I cannot lie.

Stjernekikkeren 08 + Alkymisten 11
Luftslottet er ikke aktiv   Svar med sitat