Tråd: Typen er pedo
Vis enkelt innlegg
Gammel 30-08-12, 19:35   #10
Så ley og skuffa
Nybegynner
 
Medlem siden: Aug 2012
Innlegg: 4
Så ley og skuffa er den lykkelige mottaker av konstruktiv kritikk
Standard

Sv: Typen er pedo

Så man bør ikke tipse politiet om en som faktisk inrømmer å være pedofil? Jeg har jo kjent han i over et halvt år og tror ikke han vil begå overgrep, men kan man være sikker med pedofile?

Jeg synes rett og slett det er ekkelt å tenke på at han sitter å tilfredstiller seg selv seksuelt med bilder av barn. Tenk på barna sier bare jeg.

Opprinnelig lagt inn av shute, her.

Det er lovlig å ha bilder av barn, og det er helt lovlig å føle seg seksuelt tiltrukket av barn.

Personlig så synes jeg ikke det er noe man trenger å akseptere. Hvorfor er det bare ugreit for deg om barna er naken? Det er da fortsatt sykt om de er påkledd?

Og som jeg sa så ble kusina mi misbrukt av en pedofil som slapp unna med det. At eksen min like så godt kunne vært han gjør meg bare kvalm. Det er forkastelig rett og slett det hun ble utsatt for og hun sliter den dag i dag.

Så ley og skuffa er ikke aktiv   Svar med sitat