Tråd: Zara
Vis enkelt innlegg
Gammel 05-10-06, 11:30   #4
Mica
Djevelsk
 
Mica sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 367
Mica er populærMica er populærMica er populærMica er populærMica er populær
Standard

Sv: Zara

Jeg skulle gjerne ha vært med på Zara treff, men nettopp den dagen er dagen etter at jeg skal operer så det passer dårlig.

Jeg har vært på Zara i Oslo, og jeg stod i kø inn til prøverommet i hvert fall i over 45 min... Vel inne i prøverommet opppfattet jeg strl som litt små, dvs jeg som nå er en 40/38 var en42/40 der. I skjorter måtte jeg ha L istedet for M, men dette kan jo sikkert variere fra klesplagg til klesplagg, siden andre har andre erfaringer

Det var vel heller ikke H&M priser, men litt mer oasis priser?? Jeg var på Zara i London også, og der var det også ganske dyrt. Zara er nok definitivt billigst i Spania. Men uansett så liker jeg Zara stilen godt jeg og har nå flere skjorter og skjørt, jeg må si at jeg føler meg skikkelig feminin og sexy i de klærne

Zara home ligger vegg i vegg med Habitat i London, og hadde det ikke vært for begrenset bagasjeplass hadde jeg nok tatt med noe derfra. Definitivt en stil jeg liker.

__________________
Mica
Mica er ikke aktiv   Svar med sitat