Vis enkelt innlegg
Gammel 04-10-12, 12:53   #12
tink
har tatt seg sammen
 
tink sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Mellom fjellene
Innlegg: 9.762
Blogginnlegg: 612
tink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hol i knea på dongribuksene - kva gjer eg?

De gangene jeg syr på lapper så drar jeg buksebeinet rundt symaskinarma, har aldri tenkt på å sprette opp sidesømmen i buksa. Det blir sikkert penere da, men krever litt mer arbeid.

Dersom man er redd for hull mellom lappen og buksehullet så kan man sy det fast med siksaksøm, enten på utenpålappen eller på en "usynlig lapp" fra innsida. Har lappet gnikkesår på lårene på mine og mannen sine dongeribukser på denne måten. Litt mindre synlig.

__________________

tink er ikke aktiv   Svar med sitat