Vis enkelt innlegg
Gammel 19-11-12, 02:01   #7
Odelia
Bør lage seg en tittel selv
 
Odelia sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Innlegg: 4.834
Odelia er et navn som alle kjenner tilOdelia er et navn som alle kjenner tilOdelia er et navn som alle kjenner tilOdelia er et navn som alle kjenner tilOdelia er et navn som alle kjenner tilOdelia er et navn som alle kjenner tilOdelia er et navn som alle kjenner tilOdelia er et navn som alle kjenner tilOdelia er et navn som alle kjenner tilOdelia er et navn som alle kjenner tilOdelia er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Plass til 3 bakovervendte

Vi har 3 bakovervendte (BeSafe Izi Combi x3 eller hva det nå heter), og det er grei plass mellom setene. Vi har VW Sharan og der består seteradene av enkle seter i vanlig størrelse som man kan sette sammen hvordan man vil (3 + stort bagasjerom, 3+2 og mindre bagasjerom, 2+2, osv). Det er skyvedører på 2010-modellen og nyere, men den får de nok ikke for under 150 k. Toyota Previa har samme funksjon, og god plass, men den importeres ikke lenger her til lands så der er få på bruktmarkedet.

Ellers er jo Ford Galaxy og Seat Alhambra samme sort som Sharan, men ikke skyvedører. Peugeot 807 har vel også plass til tre bakovervendte og har skyvedør, men kan ikke uttale meg om så veldig mange flere merker hvor det er skyvedør i tillegg.

Odelia er ikke aktiv   Svar med sitat