Tråd: Nytt kamera?
Vis enkelt innlegg
Gammel 28-11-12, 16:45   #1
ItsOnlyMe
Opp og fram, - framover
 
ItsOnlyMe sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2009
Innlegg: 5.048
ItsOnlyMe imponerer mange og er sikkert smartItsOnlyMe imponerer mange og er sikkert smartItsOnlyMe imponerer mange og er sikkert smartItsOnlyMe imponerer mange og er sikkert smartItsOnlyMe imponerer mange og er sikkert smartItsOnlyMe imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Nytt kamera?

Har et eldre dig. canon ixus 950is, som jeg ikke er fornøyd med. Synes bildene blir utrolig dårlige, og min Samsung galaxy mob tar bedre bilder enn dette! Men så er vel kamera noen år nå, og jeg rekner med det er stor framgang på kavliteten siden jeg kjøpe dette.

Så: jeg er ute etter et rimelig, lite, lett "putte-i-lommen" kamera, som tar gode bilder ikke minst, og som er kjapt. Men jeg har ikke mye på "kamera-budsjettet", så max 2000, gjerne rundt 1500kr, eller aller helst billigere!

Noen anbefalinger?

__________________
2004 - 2008.
ItsOnlyMe er ikke aktiv   Svar med sitat