Sv: [Ny bil] Vanskelig valg
Hvor mange barn har dere? Og er du og mannen lange, slik at dere må ha setene foran kjørt langt bak?
Det var et av punktene vi var nøye på da vi skulle ha ny bil. Mannen er langbeint og må ha setet helt i bakre stilling. Dette kan medføre at det blir en smule trangt bak han.
Han har satt seg en mal på at han må kunne sitte bak seg selv på bilene vi skal ha. Altså skal det være plass til han i baksetet, bak førersetet som da er kjørt maks bakover.
I Tiguanen har han mye å gå på der.
Lasteplassen i Tiguanen er også overraskende bra. Det er ikke stor bagasjeplass, men den rommer mye allikevel. Vi er 4 personer, og vi har pakket bilen feriefull uten å komme over gardinhøyde baki.
I tillegg har du også 20 cm justering på baksetene, så du øker plassen i bagasjerommet. Vi har vel kun brukt denne et par ganger hvor jeg har vært på Ikea og handlet flatpakker som nesten gikk inn i bagasjerommet.
__________________
All of these lines across my face
Tell you the story of who I am
So many stories of where I've been
And how I got to where I am
|