Vis enkelt innlegg
Gammel 23-12-12, 17:55   #6
Bokormen
Absolute Beginner
 
Bokormen sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 9.179
Blogginnlegg: 13
Bokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Er du opptatt av (jule)tradisjoner?

Overhodet ikke. Hadde jeg vært alene hadde jeg gjerne reist til varmere strøk i jula. Men vi har skapt egne tradisjoner, som gir oss mye mer enn å slavisk følge gamle vaner "fordi det alltid har vært sånn".

Jevnt over er jeg et kjedelig menneske som glatt hadde hopper over 17. mai og andre høytidsdager også. Det har ikke gått ut over ungenes glede, de koser seg.

Bokormen er ikke aktiv   Svar med sitat