Vis enkelt innlegg
Gammel 22-02-13, 21:43   #15
Carrera
Må man ha en tittel?
 
Carrera sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 9.539
Carrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt av
Standard

Sv: Kollegaer og alkohol

To ganger på tre år, og typisk gårsdagens moro, er helt ok i min bok. Selv om man har lederstilling.

At det lukter alkohol dagen derpå trenger ikke bety at man har vært på fylla heller. Mannen min er med på endel møter og opplegg gjennom jobb, og da også endel sene middager, hvor det da serveres alkohol.

Det drikkes sjeldent mye på slike kvelder, da det kommer en dag etter også. Om han drikker bare øl, så kjenner jeg ikke noe dagen etter, men drikker han cognac eller whiskey, så kjennes det godt dagen etter, selv om han ikke har vært typisk full.

__________________
All of these lines across my face
Tell you the story of who I am
So many stories of where I've been
And how I got to where I am
Carrera er ikke aktiv   Svar med sitat