Vis enkelt innlegg
Gammel 11-03-13, 18:07   #13
Timar
Klar
 
Timar sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Sentralt
Innlegg: 10.772
Blogginnlegg: 56
Timar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt av
Standard

Sv: Haster: Sunwing Rhodos Helios - OK?

Opprinnelig lagt inn av Dixie Diner, her.

Husker ikke om vi bodde i Heliosanlegget, men vi var i hvert fall på resortet i mai i 2011. Veldig fint sted med knallflotte bassenger, og det går buss rett utfor anlegget, som går til Gamlebyen og diverse. Taxier er det også alltid utenfor og de er veldig billige.
Dere MÅ besøke badelandet!! Det er vel en ca. 15 minutters busstur fra hotellet.

Ja, forresten. Bestilte ikke med transport til hotellet. Har du en formening om hva taxi fra flyplassen og til hotellet vil koste?

Ser for meg at det fort både er billigere og raskere enn å ta fellesbussen..

Badeland er notert! Gamlebyen har vi tre eldste allerede besøkt. Tar gjerne turen igjen nå, når det neppe er 40 varmegrader i skyggen

Timar er ikke aktiv   Svar med sitat