Sv: Justin Bieber-konsert
Opprinnelig lagt inn av Fløyel, her.
Det er vel ikke snakk om kveldsrutiner Nextlife, men hvilken massesuggesjon som mest trolig kommer til å foregå på Telenor Arena disse tre dagene. Desto lengre tid han bruker for å komme seg på scenen desto mer opphauset kommer stemningen til å bli. Jeg vil tro konsertarrangøren, politi og sikkerhetsfolket kommer til å gjøre det som står i deres makt for å holde timeplanen.
For å være helt ærlig gleder jeg meg til fyren har holdt sine tre konserter og er på tur ut av landet. Det er ikke bare hos 14-issene det er Bieberfever , jeg er rimelig mettet av nyhetsbildet rundt han. Og han fremstår i mine øyne som en person med rimelig høy primadonnafaktor. Nei forresten, kravspesifikasonene hans var beskjeden, mulig gang blir feil fremstilt i media. :knirk fra meg:
Jeg er også helt sikker på at de du nevner vil prøve å holde tidsplanen, men de er gjerne ikke de som står i nærmeste ledd for å holde hjulet i gang.
Jeg er forøvrig drit lei av voksne mennskers kritiske synseføling når det gjelder Bieber, hans musikk og hans show, og stiller meg bak artikkelforfatterne i artikkelem under (og dessuten sender jeg gode tanker og god energi til de som arrangerer denne konserten, de har litt av en utfordring med dette publikummet).
http://www.dagbladet.no/2013/04/12/k...eber/26624949/
|