Vis enkelt innlegg
Gammel 19-05-13, 09:07   #1
him
Leser
 
him sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 17.873
Blogginnlegg: 5
him har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

ME og forskning

Her på foreldreportalen har ME vært diskutert noe, blant annet i en tråd som omhandler NAV.

Med så mange som er interessert i ME, tenkte jeg dette kunne være interessant å vite at de ved Haukland har funnet ut at kreftmedisin kan virke positivt på ME. (link)

Studien er stengt nå, men det pågår to kampanjer (som jeg vet om, kanskje flere) for å få penger til å forske på ME. Den ene (link) kampanjen går spesifikt på den studien som er nevnt over, mens den andre (link) er mer generell (og heller ikke tidsbegrenset).

__________________
"The further a society drifts from the truth, the more it will hate those that speak it." - George Orwell
him er ikke aktiv   Svar med sitat