Tråd: Grillfest
Vis enkelt innlegg
Gammel 20-05-13, 16:08   #1
Frøy
I endring
 
Frøy sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2009
Innlegg: 6.996
Blogginnlegg: 136
Frøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de fleste
Standard

Grillfest

Vi er nå snart kommet til årets grillfest, da denne måneden har vært preget av en konfirmasjon med smørbrød, en konfirmasjon med reinsdyrsteik, en 13 årsdag med kyllingsuppe, 17.mai med lammelår og oksesteik og en 89årsdag med koldtbord så er det da vår tur til å avslutte måneden med grillfest for guttungen.

Jeg klør med i hodet hver år over hva vi skal finne på å grille til 12 voksne, 2 tenåringer og 4 barn. Pølser og hamburgere må til for ungene så er det de voksne da? Det letteste er selvfølgelig indre eller ytrefileer av svin og okse med ulik marinade? Tilbehørstips har dere kanskje?

Kake utgår i år etter all den kaken vi har fått i oss denne måneden, men jordbær, is, gele og diverse formasjer kan kanskje være en ide?

__________________
2004 og 2008

Du kan'kke gi Gud, så bare gi faen
Frøy er ikke aktiv   Svar med sitat