Vis enkelt innlegg
Gammel 27-05-13, 14:23   #151
Timar
Klar
 
Timar sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Sentralt
Innlegg: 10.792
Blogginnlegg: 56
Timar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt av
Standard

Sv: Syns du det fremdeles er stas med Starbucks?

Nei, jeg gjør ikke det. Det var veldig stas de første gangene jeg besøkte Starbucks i utlandet, og å gå dit når vi er i USA er litt som å komme hjem til noe kjent. Det er vel Starbucks som har pleid å ha kaffehjørner på Barnes and Nobles også? Og så liker jeg gratis trådløst hvorsomhelst i verden.

Men altså, Starbucks i Oslo? Nei takk. Jeg kommer antagelig til å smake en latte der, men selv i utlandet er kaffen overpriset og ikke såå god, så jeg tror det blir med en smaksprøve.

Timar er ikke aktiv   Svar med sitat