Vis enkelt innlegg
Gammel 10-06-13, 22:12   #3
Taien
lettere utlada
 
Taien sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Rogaland
Innlegg: 8.347
Blogginnlegg: 272
Taien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Treheller og grus

Opprinnelig lagt inn av Mrs. S, her.

Sand, pukk og grus:
http://www.gulesider.no/finn:sand+pu...grus/stavanger
Du bare spør hva som blir billigst som underlag. Husk å be om prisen for å få det tilkjørt når du ringer. Den kan variere mye.

Treheller, vi kjøpte våre på Obs Bygg. På den tiden vi kjøpte var det billigst. Vær oppmerksom på at det er spinkle saker og kan svikte, slik at du føler som om du går på en "madrass". Sett i ettertanke så ville jeg heller kjøpt materiale og snekret en markterrasse.

Vi vil ikke snekre noe, for det er ikke permanent. Vi leier her og når vi en gang flytter må vi nok gjøre det om til "villmark" igjen.
Så jeg tenker fiberduk el.l. grus/sand oppå og treheller.
Vi trenger heller ikke få grusen tilkjørt for det er ikke store mengder vi trenger (det skal fylle ca 3m x 3m) så vi kan hente selv om så er.

__________________
Tvillinggutter 2010
Taien er ikke aktiv   Svar med sitat