Vis enkelt innlegg
Gammel 19-06-13, 15:37   #15
Neket
Har diplom
 
Neket sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2010
Innlegg: 14.683
Neket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt av
Standard

Sv: Ny type bursdagsfeiring?

Opprinnelig lagt inn av Toffskij, her.

Jeg kan ikke tro noe annet enn at folk vil ha små, private bursdagsselskaper i tillegg til dette. Hvor de dropper å ta hensyn til inkludering. Dette har jeg liten tro på. (Min yngste ville elsket dette, mens min eldste ville hatet det og trolig nektet å delta.)

Det vil jeg også tro. Debatten har gått i lokalavisen noen dager, her er fra et innlegg fra jenta i artikkelens far:

Sitat:

Der hvor det er viktig at alle barna blir sett og får samme mulighet, og hvor bursdagsarrangementene blir så voldsomme at foreldre blir "ruinert". Her er det jo typisk et spleiselag mellom 3-5/6 foreldrepar. I praksis har man jo egne bursdager for familie + de nærmeste vennene også tenker jeg?

Så egentlig er hele opplegget rimelig ubrukelig. Men initiativet er bra da.

Neket er ikke aktiv   Svar med sitat