Vis enkelt innlegg
Gammel 27-06-13, 18:34   #1
Timar
Klar
 
Timar sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Sentralt
Innlegg: 10.822
Blogginnlegg: 56
Timar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt av
Standard

Sv: Selge leilighet uten å bruke eiendomsmegler?

Jeg har vært på et utall visninger, og er det en ting som får meg til å skygge banen, så er det at eier selv holder visninger. Eiere legger gjerne ut i det videre og brede om ting som jeg gjerne ikke bryr meg så mye om (alle detaljer i en oppussing,feks, jeg vil bare vite at ting er forskriftsmessig utført), samtidig som de fotfølger meg så jeg knapt tørr å gløtte på en eneste skapdør. Det er heller ikke så lett å stille kritiske spørsmål til eieren selv. Og ja, det er sjelden jeg tar feil av en megler og en selger..

Jeg ville også forventet å få en leilighet solgt uten megler litt billigere enn en solgt med megler. Det er kanskje ikke helt rasjonelt, men jeg er litt mer skeptisk, og dermed litt mindre betalingsvillig når det ikke er en profesjonell megler inne i bildet.

Timar er ikke aktiv   Svar med sitat