Vis enkelt innlegg
Gammel 16-07-13, 09:13   #10
Tjorven
ej ikke møjkets heije
 
Tjorven sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 42.103
Blogginnlegg: 182
Tjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Innsjekk til ingen nytte

Opprinnelig lagt inn av nokon, her.

Så kjipt! Eg har opplevd at eg og mannen måtte sitte kvar for oss under ein fem timar lang flytur, fordi ei gråtande, voksen dame, som hadde stått bak oss i køen ikkje hadde fått plass saman med reisefølget med voksne. Då blei eg irritert på kabinpersonalet, som flytta oss. Hadde det vore snakk om barn, hadde eg sjølvsagt (og med glede) gitt bort plassen min til foreldra, slik at dei skulle få reise saman.

Jeg ble spurt om å bytte plass for en dame som gjerne ville sitte ved siden av mannen sin en gang og jeg svarte nei. Jeg skulle på helgetur med en venninne som jeg ser altfor sjelden og skravlinga på flyturen ville jeg ikke gå glipp av. Nettopp derfor sjekket vi inn tidlig og det burde hun også gjort hvis det var så viktig for henne.

__________________
Snuppa 05, Knerten 07
Tjorven er aktiv nå   Svar med sitat