Vis enkelt innlegg
Gammel 29-08-13, 11:20   #1
IzziCreo
#IsItOctoberYet?!
 
IzziCreo sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2012
Innlegg: 13.486
IzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt av
Spørsmål

Dere med instrumentspillende barn - kjøper dere eget instrument?

Spørsmålet er nå oppe her i heimen; skal eller skal ikke kjøpe eget instrument

Vi har leiet via Kulturskolen, og det er jo forsåvidt veldig greit, siden hun har allerede byttet størrelse en gang, og nå er det igjen tid for bytte. Hun spiller cello.

Hvordan har dere gjort det? Har dere hatt en bestemt alder eller størrelse på instrument før det har blitt snakk om å kjøpe eget? Er det egne forsikringer eller dekkes det av innbo- og reiseforsikring? Har dere lagt mye penger i det?

__________________
For every shadow, no matter how deep, is threatened by morning light.
Isabel/Izzi Creo
IzziCreo er ikke aktiv   Svar med sitat