Vis enkelt innlegg
Gammel 14-09-13, 21:58   #11
Timar
Klar
 
Timar sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Sentralt
Innlegg: 10.826
Blogginnlegg: 56
Timar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hvor mye koster det å rette opp bulk og lakkskader, mon tro?

Opprinnelig lagt inn av mrc, her.

SJekk prisen mer enn ett sted i hvert fall. Kan være store forskjeller. Som Elisabet er inne på er det en del som spesialiserer seg på småreperasjoner der bare et lite parti lakkes. Når det gjelder bulker som kan "trekkes ut" har jeg vel mine tvil om at det er aktuelt her, men det kan være at det kan sparkles i stedet for å bli rettet ut.

Ja, jeg har lest litt om dem. Tror kanskje skaden er for stor, men jeg skal ta turen innom.

Bestiller man tid for takstering hos merkeverkstedet selv, eller bør jeg ta kontakt med forsikringselskapet først, eller hvordan går man fram?

Hvis forsikringsselskapet dekker skaden, så er det vel lurt å gjøre det på merkeverksted, og så grundig som mulig?

Timar er aktiv nå   Svar med sitat