Vis enkelt innlegg
Gammel 12-02-14, 21:41   #6
apan
I mål
 
apan sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 27.741
Blogginnlegg: 71
apan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Funker Godt Levert?

Vi har tredagers Ekspressmeny og er som Candy stort sett fornøyd. De aller fleste rettene er gode. Vi spiser mer variert og mer "rene" produkter enn før. Spennende smaker som piffer opp i hverdagen. Storebror liker mye av det, noe av det liker han veldig godt. Han spiser mer rene kjøtt- og fiskeprodukter enn før. Lillesøster liker noe, men sånn er hun med alt.
Det hender jeg tilpasser litt, deler opp litt dersom det skal blandes veldig eller serverer litt ekstra rå grønnsaker ved siden av.

Det er litt dyrere enn ellers, men det sparer oss for mye handling, faktisk for en kveld i uka på Rema siden vi nå bare sper på litt innimellom i løpet av uka og spiser litt mer lettvine ting, gjerne fra fryseren, de andre dagene (har typisk alltid fiskekaker, laks og slikt der).

Litt avhengig av hvor mye dere spiser hos dere, men det kan nok være litt lite med 3 gutter.

apan er ikke aktiv   Svar med sitat