Vis enkelt innlegg
Gammel 02-03-14, 22:03   #1
frukt
finner ut av mye
 
frukt sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2013
Innlegg: 25.204
Blogginnlegg: 267
frukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt av
Standard

En sulten svart katt ...

Det snublet jeg over i dag. Vel, ikke direkte snublet da, men den kom meg i møte da jeg var ute og gikk med tvillingene tidligere i dag, og mjauet litt forsiktig. Vi hadde nettopp vært i butikken, og småjentene satt der med hvert sitt kyllinglår og gumlet i vei så det var nok det den luktet.
Fryktelig tynn, shabby og litt sky var stakkaren så jeg ga villig vekk et kyllinglår før jeg vandret videre. Tenkte jeg kunne komme tilbake og se etter den i morgen uten småjentene, men så ombestemte jeg meg og gikk tilbake. Ventet litt til pusen var ferdig med å spise, og så lokket jeg den til meg, tok den under armen og gikk hjem.
Eget rom har den fått med alt en katt behøver. Pusen min er veldig lite glad i andre katter, hun flyr rett på dem så snart de snur ryggen til. Hun er også veldig pysete. Tror ikke jeg kommer til å introdusere nykommeren med det første!
Har lagt ut bilder på Facebook, og sendt mail til The Cat's Protection Society, så nå er det bare å vente og se. Håper den stakkars pusen får komem hjem igjen, eller får et nytt hjem.

__________________
And I said to my body, softly, "I want to be your friend.
It took a long breath and replied, "I've been waiting my whole life for this."
~ Nayyirah Waheed ~
frukt er ikke aktiv   Svar med sitat