Vis enkelt innlegg
Gammel 06-04-14, 09:46   #3
Gerbera
Bør lage seg en tittel selv
 
Gerbera sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Viken
Innlegg: 4.488
Gerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hvor mange jakker/kåper har du?

Jeg tør ikke telle over, men jeg har mye jakker. Ikke så mye kåper, men to lange dunjakker, ergo trenger jeg jo en kåpe til pent, ikke sant?

Jeg har ikke mye klær, men jakker og sko, der er visst behovet utømmelig.

Tidligere jobbet jeg i et firma som solgte profiltøy. Jeg var der over 3 navnebytter, og fikk nye jakker hver gang. Da vi flyttet hadde jeg opptelling, 28 jakker med logo. Stort sett allværsjakker i varierende kvalitet og farge. Syntes jeg hadde bruksområde til alle, men har ikke savnet mer enn et par, etter at jeg gikk ned i vekt, og donerte de til Fretex.

__________________
To søte germini 05~07
Gerbera er ikke aktiv   Svar med sitat