Vis enkelt innlegg
Gammel 20-04-14, 10:19   #1
tinkadott
prøver å være tål***ig
 
tinkadott sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 7.877
Blogginnlegg: 68
tinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de fleste
Standard

Farger i sommerhus

Gammelt sommerhus, ser for oss lyse farger. En vegg i hver stue (3stykk) samt en vegg i hver av 3 av soverommene har alt fått sånne ferdigmalte panelplater når vi satte inn nye vinduer.
Huset er på ei øy. Vi skal nå igang med kjøkkenet, og bla male en gammel kjøkkenin redning der og få tak i fliser. Nå er kjøkkenskapene i lysblå og hvitt.
Så og si alle rom må males og tapetseres på nytt. Under belegg fant vi fint tregulv. Ellers er det lakket på ett rom, og malt på soverommene.

Hvilke farger kan det være fint å kombinere tror dere?

__________________
hilsen tinkadott
gutt-98, jente -01, jente -04
tinkadott er ikke aktiv   Svar med sitat