Vis enkelt innlegg
Gammel 18-05-07, 22:52   #367
Nabbe
Skrekkøgle
 
Nabbe sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2007
Innlegg: 2.534
Blogginnlegg: 26
Nabbe imponerer mange og er sikkert smartNabbe imponerer mange og er sikkert smartNabbe imponerer mange og er sikkert smartNabbe imponerer mange og er sikkert smartNabbe imponerer mange og er sikkert smartNabbe imponerer mange og er sikkert smartNabbe imponerer mange og er sikkert smartNabbe imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Hva er det til middag i dag?

Jeg har spist... Tja... Lammenyre, lammehjerte, lammelunge, fylt lammetarm, litt crispy spiserør og noe som heter narentjup eller noe slikt, som er nudler og wokete grønnsaker i en sterk saus, med kyllingbiter i. Og ris med raspet gulrot og grillet lammekjøtt. For ikke å nevne pai med kjøttdeig og løk inni, og alle kakene til desert.

Jeg har vært hos en dame fra Turkistan (muslimske delen av Kina) og de folkene der er glade i mat. Noe ble litt for eksotisk for min smak, da, men... Jeg prøvde i alle fall. Ungene også. Khadija var overbegeistret for lungene, hun trodde det var ost.

Nabbe er ikke aktiv