Tråd: Dverghamster
Vis enkelt innlegg
Gammel 04-05-14, 22:53   #1
millact
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 52.732
millact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtid
Standard

Dverghamster

Vi har en dverghamster. Fikk den i sommer. Hun, vi sier hun, fikk en liten klump på den ene siden i høst. Jeg var innom dyrebutikken og spurte eieren litt ang klumpen. Han mente at så lenge som hun ikke er aggressiv og hissig, spiser bra og virker til å trives er det nok ikke vits i å gjøre noe.

Vel, klumpen er vokst, mye i det siste, og jeg lurer nå på hva vi gjør...........antar hun ikke kan gå slik og må avlives. Han i dyrebutikken mente det var tull å ta den til dyrlege og betale store summer, men det er nok det som må til.

Hva tror dere en dyrlege vil ta? Noen med erfaring med slik klump (er vel en svulst).

__________________
05 og 08
millact er ikke aktiv   Svar med sitat