Vis enkelt innlegg
Gammel 22-05-14, 23:26   #48
apan
I mål
 
apan sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 27.688
Blogginnlegg: 71
apan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Noen som kan anbefale meg et skadedyrfirma i Oslo? Fort?

Tja, jeg vet ikke, jeg er oppvokst i et hus der vi hadde noen mus stadig vekk. Vi bare satte ut feller.
Ville vel satt ut noen feller og sett om det kom noen flere mus i dem før jeg gjorde noe drastisk. Tror ikke det er vanlig å tilkalle skadedyrfirmaer bare fordi man har sett en mus.

Det var noe annet i huset jeg bodde i da jeg studerte der musene spaserte over kjøkkengulvet i hytt og pine, dukket opp inne i oppvaskmaskinen og ved en anledning utførte et svalestup rett over komfyren akkurat idet jeg lagde min spesialrett (pasta blandet med en boks hermetisk tunfisk - lekkert!). Der ble Rentokil tilkalt og estimerte det til at det var mange hundre mus i veggene. Da hjelper ikke noen små feller .

apan er ikke aktiv   Svar med sitat