Vis enkelt innlegg
Gammel 30-05-14, 22:28   #5
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 29.950
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Potte-løsning til jordbær?

Opprinnelig lagt inn av Mei, her.

Jeg har jordbær i mange ulike typer potte- men ikke jordbærpotte, for de synes jeg ikke fungerer så bra. Min favoritt er en rund lav keramikkpotte med stor omkrets og dreneringshull i bunnen. Der vokser de og trives bra - og sprer seg som bare det. Det får de ikke plass til i jordbærkrukke.

Har bare ikke funnet det. Dess større de ble, dess høyere også, og det er uhorveslig tungt, upraktisk å gi bort, og å få opp på verandaen der... om den skal være en liten meter høy.

Må på jakt igjen i morgen, uten ugner på slep, se hva jeg kan finne

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er ikke aktiv   Svar med sitat