Vis enkelt innlegg
Gammel 12-08-14, 14:36   #5
IzziCreo
#IsItOctoberYet?!
 
IzziCreo sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2012
Innlegg: 13.392
IzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hvordan gjøre Disneyland Paris?

Opprinnelig lagt inn av Neket, her.

Hvis du flyr til CDG, ikke ta Disneybussen fra flyplassen. Ta toget, tar bare ti minutter eller noe. Disney har togstasjon.

Men vær obs på at de ikke går veldig ofte, og billettkøene er uendelig lange. Og ingen betjenter til å hjelpe ved f.eks. billettautomatene. Vi endte opp med å vente leeenge (først i billettkø og så på toget). Bussturen tar lengre tid, men de går til gjengjeld hele tiden.

__________________
For every shadow, no matter how deep, is threatened by morning light.
Isabel/Izzi Creo
IzziCreo er ikke aktiv   Svar med sitat