Vis enkelt innlegg
Gammel 03-10-14, 17:00   #188
Snippa
Jo flere jo bedre...
 
Snippa sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 6.155
Snippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Juleplanleggingstråden 2014

Opprinnelig lagt inn av Kirsebær, her.


Dere som har barn med litt aldersspenn, er det vanlig at man begynner å sende ut julekort med bare den minste/de minste etterhvert?

Yngste er 6 mnd, eldste er 18 år. De to eldste er mine, de tre yngste våre. Totalt uaktuelt å sende bilde uten alle -tenker det først er aktuelt når de har flyttet ut.
Forøvrig får mine nye svigerforeldre kalender til jul der også deres ste-barnebarn er med. Jeg foreslo et år at de skulle få med bare de "ekte", men det syntes de var helt uaktuelt.

Snippa er ikke aktiv   Svar med sitat