Vis enkelt innlegg
Gammel 21-11-14, 10:33   #2
Niobe
Personlig pessimist
 
Niobe sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 28.081
Blogginnlegg: 11
Niobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: [spinoff] Du som tror på Gud, hva er ditt forhold til Bibelen?

Man kan tro på Gud uten å ha et forhold til Bibelen, for det sentrale i Bibelen er først og fremst at Jesus er Guds sønn og døde for våre synder for å gjenopprette forholdet mellom Gud og mennesker (adskillelsen som følge av syndefallet i Edens hage). Ikke alle som tror på Gud er kristne.

Jeg er kristen, og Bibelen er viktig for meg. Hovedbudskapet først og fremst, at Jesus har frelst oss, og at størst av alt er kjærligheten. Jeg vil på ingen måte påstå jeg lever et veldig bibeltro liv, for det gjør jeg ikke, men samtidig vekker det gjerne oppsikt at mannen min og jeg ikke bodde sammen før vi giftet oss, f eks.

__________________
«If you can’t be a good example, at least be a horrible warning.»
- Aileen Wuornos, seriemorder
Niobe er ikke aktiv   Svar med sitat