Vis enkelt innlegg
Gammel 15-12-14, 09:21   #7
Høst
Ad astra
 
Høst sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 3.528
Blogginnlegg: 339
Høst er et navn som alle kjenner tilHøst er et navn som alle kjenner tilHøst er et navn som alle kjenner tilHøst er et navn som alle kjenner tilHøst er et navn som alle kjenner tilHøst er et navn som alle kjenner tilHøst er et navn som alle kjenner tilHøst er et navn som alle kjenner tilHøst er et navn som alle kjenner tilHøst er et navn som alle kjenner tilHøst er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Katt med mulig halevondt

I dag når jeg kom ned var hun i full gang med å raide våtforskålen til størstepusen, etter å ha tømt sin egen i løpet av natten. Deretter hoppet hun opp i vinduskarmen, spaserte rundt på lekekjøkkenet, hoppet ned igjen. Halen var mer i bruk enn i går kveld, og da Vesla kom ned var det halen rett til værs mens hun sprang inn på badet til henne. Deretter var det halen opp igjen idet hun sprang ut for å gjøre fra seg.

Hun er nok enda litt forslått, men det ser ikke ut til å være verre enn som så. En liten telefon til dyrlegen blir det nok i løpet av dagen uansett for sikkerhets skyld, men regner med at klatrepus slapp unna med skrekken denne gangen - så nå kan mor også slappe av litt mer. Men bokhyllene er sperret nå, og forblir det inntil videre, så får vi se hvor lang tid det tar før far forbarmer seg over dem og fjerner sperringene (de elsker å ligge der oppe og kikke ned).

__________________
Høst(Vesla 2002, Junior 2010, Knøttet 2015)

Though my soul may set in darkness, it will rise in perfect light; I have loved the stars too truly to be fearful of the night.

Høst er ikke aktiv   Svar med sitat