Vis enkelt innlegg
Gammel 11-01-15, 15:29   #21
Snippa
Jo flere jo bedre...
 
Snippa sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 6.155
Snippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Driver du og familien med vinteraktiviteter/ vintersport?

Jeg gikk ikke på ski fra jeg var 12 til jeg ble 29. Da var eldste blitt såpass stor at jeg syntes jeg burde kjøpe meg ski så jeg kunne gå skitur med henne. Mannen hadde heller ikke eid ski i voksen alder -ham tvang jeg til skikjøp da jentene våre var 4-5 år. Nå liker vi begge godt å ta en skitur. Jeg synes det er greit at ungene kan gå på ski, og vil gjerne at de skal sette pris på det.
Her har det nå ikke vært skiføre på 2 år, og vi savner det alle sammen.
Men vi drar ikke langt for å gå langrenn en vanlig søndag, nei. Tar gjerne en hyttetur med skigåing hvis muligheten byr seg (vi har ikke hytte selv).
Slalom blir så utrolig dyrt for oss, så det blir som regel maks 2 ganger pr sesong.

Snippa er aktiv nå   Svar med sitat